English       Русский

 
               

משא לשחקים

 

היי-הופ הובלות

 

אחסון טופ

 
                 
 

מנופים בגדלים שונים לכל
מטרה עד 70 מ'
קומה 24 מיועד להרמת
רהיטים, מזגנים,שיש
פסנתרים,  דודי-שמש
ועוד

   

העברת דירות, משרדים, מפעלים לכל חלקי הארץ
ביטוח העברה עד
100,000 ₪

   

משפץ את הבית ?
עובר דירה ?
שליחות לחו"ל ?
חדרים בגדלים שונים, בהתאמה אישית
ללקוח!

 

אחסון תכולת דירה , אחסנת תכולת דירה

אחסנת תכולת דירה הייתה המשימה הראשונה. למעשה לא החיסונים אלה שהטרידו את מוחי, לא מחיר כרטיס הטיסה, לא הזמן שאבחר לרבוץ במזרח. מה שהטריד אותי בעיקר היה אחסון תכולת דירה שלי שאת תוכנה צברתי עם השנים ורציתי לשמור עליהם. פניתי לחברה שתפקידה אחסון תכולת דירה ובררתי לגבי אחסנת תכולת דירה שלי תוך פחות מעשרה ימים. האיש על הקו מסר לי את הפרטים כולל מחיר ותזמונים.

בררתי, בלי בושה אם אחסון תכולת דירה אצלם זה משתלם ובקשתי לבוא ולהתרשם מהמחסנים שלהם כדי לראות איך הם עובדים והאם אוכל לנסוע בשקט ולמצוא את הכל שלם כשאחזור. האיש אמר שאצלם אחסון תכולת דירה זה ה-דה בסט, שאין לי מה לדאוג ואין בעיה שאבוא לראות אחסנת תכולת דירה אצלם כדי להירגע. שמחתי על ההזמנה וסגרנו יום ושעה. בנתיים עד שנפגשנו סרקתי את הרהיטים וחלקם גם צילמתי לשם אחסון תכולת דירה. חשבתי שאם אני כבר שם, צופה במילוי אחסנת תכולת דירה אז כדאי כבר להיות מוכנה למקרה של סגירת עסקה.

ביום שקבענו היה חם מהרגיל בעונה. שלט גדול בשער הכניסה קבע " אחסון תכולת דירה " והנחתי שהגעתי למקום הנכון. השער המאובטח נפתח אחרי שהשומר וידא עם פקידת הקבלה ונכנסתי לרחבה ענקית. אריק, הבחור שדיבר איתי בטלפון על אחסון תכולת דירה התקרב ונופף לי להחנות קרוב יותר לכניסה. הוא היה נחמד, יותר מהמצופה והצטערתי שלא השקעתי יותר במראה. צעדנו לעבר המחסן והרגשתי שאני יכולה לנשום, שבאופן יחסי אין אבק והרהיטים עטופים ושמורים בצורה מובנת. החלטתי שאת אחסנת תכולת דירה שלי אעשה כאן ולשם הרשמיות לחצנו יד.

אריק הוביל לכיוון המשרדים המזגן פעל וצינן את פני שהיו מעט לוהטים. מילאתי טפסים המסכמים את אחסון תכולת דירה שלי וקבענו יום ושעה. למשימה הבאה. חזרתי הביתה, מאחוריי השארתי את כל סיפור אחסנת תכולת דירה ופניתי לסרוק מחיר לכרטיס טיסה. תהיתי אם גם פה הסיפור יכול להיות פשוט כמו שחיפשתי לגבי אחסנת תכולת דירה שכן. שמחתי מאוד. ההספק היה אדיר, אומנם הייתי כבר עייפה אך בהחלט מרוצה. מספר ימים אחר כך אריק, ממהוא מהחברה שאחראית על אחסון תכולת דירה התקשר. אני חייבת להודות ששמחתי ולא בגלל עניין אחסנת תכולת דירה או בגלל שזה קשור איכשהו לנסיעה, משהו בו קסם אותי.

צחקתי על עצמי שזה ממש מתאים לי להתאהב שתי שניות לפני שאני עולה על כרטיס טיסה פתוח ליעדים לא מוגדרים, אבל מה לעשות איך אפשר על הלב לשלוט. הוא שאל אם אני רוצה שהוא יקפוץ על מנת להעריך את המצב לגבי אחסנת תכולת הדירה ואצלי כבר הכל התבלבל. חשבתי לרגע שהתקשר בשבילי ולא בשביל אחסנת תכולת דירה אבל הוא שאל שאלות לגבי אחסון תכולת דירה שלי והבנתי שטעיתי. בסוף שאלתי "אולי כדאי שתבוא, בכל זאת אחסנת תכולת דירה זה לא דבר פשוט" חמש דקות והוא כבר היה אצלי בדירה ולא בשביל אחסון תכולת דירה.

כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם שוכרים מקום עבור איחסון תכולת בית שלכם.

מדוע לטרוח ולקרוא ? הרי אחסון דירות בדרך כלל הוא פיתרון לבעיה זמנית, נכון אתם צודקים, זהו פיתרון מעולה של בין – לבין. אבל גם דבר זמני צריך שיהיה הטוב ביותר עבורכם, לכן עם קצת סבלנות ואורך רוח, קראו וקחו לתשומת ליבכם את הנקודות הבאות. נקודה ראשונה: המקום בו מחסני איחסון תכולת בית שלכם ממוקמים, ומדוע ? כמה תשובות פשוטות לשאלה זו. ראשית עדיף שהמקום לא יהיה קרוב לשפת הים בגלל ריבוי הלחות שבאוויר באזורים אלו. שנית, בחרו מקום בו החניה נוחה בעבור המשאית העמוסה אחסון תכולה לפריקה למחסנים ולטעינה משיגיע הזמן לעבור לבית החדש.

הנקודה השלישית והחשובה אף היא, מקום שיהיה קרוב לאחת מהנקודות - למקום בו גרתם או למקום אליו אתם רוצים לעבור. זכרו, חברת ההובלות מחשבת את גובה השכר לא רק לפי כמות התכולה אלה גם לפי המרחק. נקודה שנייה: וודאו שמקום אחסון תכולת דירה יהיה במחסנים להם ביטוח מלא וגם מיגון ואבטחה 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע ושהוא גם מחובר למוקד חברת שמירה. נקודה שלישית: אחסון תכולת דירה יהיה בתא פרטי נעול במנעול אישי עבורכם ולא במשותף עם איחסון תכולת בית של מישהו אחר כשההפרדה היא על רק ידי וילון והכניסה לאולם משותפת לכל.

נקודה רביעית: בחרו בחברת אחסון תכולה בה התאים של אחסון תכולת דירה שלכם יימצאו על במות עץ, במות עץ אלו בנוסף לכך שהן מהוות חיץ ומגן ומונעות מהרטיבות והלחות להגיע ולפגום בארגזים שלכם, הם דרישה מפורשת של חברות הביטוח. נקודה חמישית: סדר וניקיון. מקום נקי ומסודר משקף את הרצינות והאחריות של המנהלים אותו, כך אתם יכולים להיות בטוחים שהשירות גם הוא יעיל. כי הרי אחסון תכולה של הדירה שלכם נמצא שם והדבר האחרון שאתם הייתם רוצים לראות זה שרידי לכלוכים של עכברים על הספות והכורסאות. חברות רציניות ואחראיות של אחסון לדירות משתמשים בשירותי הדברה הנעשית על ידי מדבירים מקצועיים.

קיימות חברות שלהם שירותים משלימים היכולים לשמש אתכם בזמנים אלו של העברת דירה למקום אחסון דירות כגון, אריזה והובלה. כדאי לכם לברר בחברות המספקות שילוב זה כי יתכן מאד שהצעת המחיר שלהם תהיה אטרקטיבית יותר. קיימת האופציה של אחסון דירות לטווח ארוך .זהו פיתרון מוצלח ביותר למקרה שאתם מתכננים שהות ארוכה בחו"ל, או עוברים מבית גדול לבית קטן ורוצים לשמור רהיטים וחפצים מסוימים, או אולי אם פשוט הבית קטן עליהם וממש יש צורך במעין 'חדר נוסף'. שיטת אחסון לדירות לטווח ארוך היא אפשרות מאד מומלצת. במידה ואתם בוחרים באפשרות של אחסון תכולה לטווח ארוך ואשר ישמש אתכם 'כחדר נוסף' רצוי שתיקחו בחשבון בנוסף לכל מה שנכתב לעיל עוד כמה פרטים.

רצוי שהמקום יהיה בקרבת למקום המגורים שלכם, שכבישי הגישה אליו יהיו נוחים ושהחנייה תהיה קרובה לדלת המחסן, מאחר שאתם תרצו לבקר במקום כדי להוציא ולהכניס חפצים, בגדים או כלים. עוד נקודה לתשומת ליבכם, בררו את השעות הפתיחה והסגירה, יש מקומות בהם הביקור מוגבל לזמנים מאד קצרים וקצובים ולעומתם יש מקומות בהם אפשרות הביקור נרחבות יותר. אחסון לדירות זהו רעיון אידיאלי הנותן פיתרונות לכל כך הרבה בעיות ועוזר בדרך פשוטה ויעילה. השתמשו בטיפים שנתנו לכם, בדקו המלצות ושיהיה לכם אחסון מוצלח.

 

 

היי הופ הובלות - העברת דירות, משרדים, מפעילים. משרד: 08-8675208, פלאפון: 050-5557709

ממשק "הצעת מחיר" באתר הינו לצורך קבלת הערכה בלבד.  הצעת מחיר מדוייקת תינתן לכם לאחר
שנציגנו יגיע לביתכם על מנת לבחון את היקף התכולה ולהתאים עבורכם את שטח המחסן