English       Русский

 
               

משא לשחקים

 

היי-הופ הובלות

 

אחסון טופ

 
                 
 

מנופים בגדלים שונים לכל
מטרה עד 70 מ'
קומה 24 מיועד להרמת
רהיטים, מזגנים,שיש
פסנתרים,  דודי-שמש
ועוד

   

העברת דירות, משרדים, מפעלים לכל חלקי הארץ
ביטוח העברה עד
100,000 ₪

   

משפץ את הבית ?
עובר דירה ?
שליחות לחו"ל ?
חדרים בגדלים שונים, בהתאמה אישית
ללקוח!

 

אחסון רהיטים

אחסון רהיטים זה המקצוע שלו" אמרה נוגה בשלוה  " נראה לך שאני אצא עם מישהו שמקצוע שלו זה אחסנת רהיטים ? "   נוגה הרימה גבה והביטה בי בפליאה אולי אפילו בסלידה קלה "וכי למה לא?" "ועל מה בדיוק אני אדבר עם משהו שכל מה שהוא עושה זה אחסון רהיטים?" נוגה החליטה למתוח אותי ולכן כנראה שתקה. לא שמעתי עליו שבועיים, כאילו בלעה אותו האדמה או נוגה עצמה. כשאבא שלי ביקש ממני עזרה באחסון רהיטים של המשרד שלו פניתי מיד לנוגה.

"למה את שואלת, התחרטת? את חושבת שיהיה לך על מה לדבר איתו?" "כן, נוגה, יהיה לי הרבה בעיקר על אחסנת רהיטים של המשרד של אבא שלי" "של אבא שלך?" ענתה בפליאה "מה לו עם אחסנת רהיטים ?" את צודקת, לא הרבה רק שהם עוברים למשרד חדש בבניין עזריאלי וחלק מהציוד צריך בית לכמה שבועות" "אה,, מגניב בעזריאלי" אמרה נוגה שמתה על קניות. היא נתנה לי את המספר של החברה המבצעת אחסנת רהיטים ומיד פניתי לביצוע המשימה "אה, תבקשי את אדי, תגידי שאני שלחתי אותך" נתקנו את השיחה ומיד חייגתי "אחסון רהיטים שלום?" נשמעה מזכירה מיומנת מהעבר השני.

"שלום, אני מעוניינת בפרטים לגבי אחסנת רהיטים של משרדים" "עם מי אני מדברת?" אני יסמין " "שלום יסמין אני רונית והגעת למקום הנכון לחברה הטובה ביותר של אחסון רהיטים " "אני שמחה לשמוע" עניתי קצת סקפתית "אדי נמצא?" "אדי, אה כן.. אבל הוא בפגישה" "תאמרי לו שיחזור אלי הנה המספר " ואמרתי לה אותו מיד "אה, גבירתי, אם אפשר לדעת באיזה עניין אולי אני אוכל לעזור?" "בענייין אחסון רהיטים, אלה  מה!" "אה כן בוודאי אחסון רהיטים, בשביל זה את לא צריכה את אדי, אני אעזור לך" לקחתי נשימה, לי אמרו אדי, אני רוצה את אדי, למה לי להסתבך "אני רוצה עזרה עם אחסנת רהיטים ואני רוצה את אדי "  בקיצור יצאתי מה זה סתומה כי היום בדיאבד אני יודעת שאדי הוא המנכ"ל והבעלים של חברת אחסנת רהיטים הכי גדולה במדינה, ולא זאת בלבד הוא אלא יש לו גם מחסנים ברחבי העולם בהם מתבצעים אחסון רהיטים ובקיצור הוא בתעשייה הזו לא מעט זמן.

"למה לא אמרת שהוא מנהל עסקים, היית חייבת לומר אחסנת רהיטים" שאגתי על נוגה, לא בגלל שאדי איש עסקים בעולם של אחסון רהיטים, אלא כי הוא חתיך הורס ואדיב לאללה, אפילו אבא שלי התאהב בו. כשהתחתנו שנה אחרי כבר דמיינתי את הבן שלנו אומר בגאווה "לאבא שלי יש מלא מחסנים של אחסנת רהיטים" בנתיים נסענו לירח דבש ארוך ואת התכולה מי אם לא רונית המזכירה סדרה לנו אחסנת רהיטים כי אצלה אחסון רהיטים זה הכי טוב.

 

אחסנת רהיטים

משתמשים במחסני אחסון רהיטים מכמה סיבות עיקריות, הראשונה היא בדרך כלל לטווח קצר וזאת כאשר אין סנכרון בין עזיבת מקום המגורים הישן לכניסה למקום המגורים החדש. או כאשר הסיבות הן נסיעה לטיול ארוך בחו"ל או בשל חוזה עבודה בחו"ל במקרים אלו הכרוכים בשהות ארוכה, הברירה היא שימוש בשירותי אחסון רהיטים לטווח ארוך יותר.

סיבה נוספת היא כאשר משדרגים את ריהוט הבית, למכור את הרהיטים לא משתלם, כי כואב למכור תמורת גרושים רהוט מעולה במצב מצוין. ואז מגיעה המחשבה שמדוע לא לשמור על הריהוט עבור הילדים לשעה שיעברו לגור בדירה משלהם. במקרה זה אחסון רהיטים הוא פיתרון יעיל ולתקופה בלתי מוגדרת.

כאשר אתם מחפשים מחסנים עבור אחסון רהיטים קחו בחשבון את מיקום המחסנים, השמירה, האבטחה, סוגי הביטוח של התכולה, וכמובן המחיר. השתמשו בחברות אחסון רהיטים שלהם יש בקרת אקלים, ובדקו היטב באם יש סימני לחות ורטיבות על הקירות. האויב הגדול ביותר של הרהיטים שלכם הוא הטחב.

באם אתם מתכוננים לארוז את התכולה בעצמכם הרי לכם כמה טיפים חשובים שיעזרו לכך במשימה. כיוון שהאריזה הנכונה תאפשר לכם לחסוך כסף בעלות אחסון רהיטים כי ככל שהמקום שתשתמשו בו יהיה קטן יותר המחיר יהיה נמוך יותר.

התגברו על הדחף להשתמש בארגזי קרטון גדולים, ולדחוס בם יותר ויותר חפצים. עדיף למלא כמות גדולה יותר של ארגזים קטנים שקל יותר לשאת אותם ולסדר אותם בצורה נוחה יותר וכך לחסוך הרבה יותר מקום בזמן אחסון רהיטים

וודאו שמכונת הכביסה והמדיח יהיו מרוקנים ממים והמקרר יבש. כאשר תסדרו את הריהוט במחסני אחסון רהיטים אל תצמידו מכשירי חשמל אלו לקיר, השאירו מעט מקום לאוויר כדי 'שינשמו' כמו כן השאירו את דלתות המקרר, מכונת הכביסה, המדיח והתנור פתוחות מעט כדי למנוע הצטברות ריחות לא נעימים.  

עטפו את רהיטי הבית בניילון נצמד, אפשר להשיג ניילון נצמד בגלילים בחנויות לחומרי בנין כך ישמרו הרהיטים לאורך הזמן שיהיו במחסני אחסון רהיטים. זכרו, כאשר אתם מפרקים את המיטות והארונות לפני אחסון רהיטים להצמיד עם סלוטייפ את השקיות בהם אתם שומרים את הברגים.

מכשירי חשמל כמו מחשבים, טלוויזיות שלהם ציוד היקפי נלווה כמו רמקולים, מקלדת, שלטים וכדומה השתדלו לארוז בארגזים המקוריים ואם אין לכם אותם כתבו על כל ארגז בפרוטרוט את רשימת כל שמות הגד'טים. רשימה זו תעזור לכם מאד בזמן הפריקה. בזמן האריזה רפדו את כל הרווחים שנותרו בארגז בשמיכות פוך וכריות, זאת כדי שלא לגרום נזק בלתי הפיך למכשירים משאר הארגזים שתאחסנו במחסני אחסון רהיטים.

באם במחסנים בהם תשתמשו עבור אחסון רהיטים, אין במות עץ על הרצפה, השתמשו בגלילי פלסטיק עבים אותם תפרסו על הרצפה בכדי למנוע מהלחות להגיע לרהיטים. ושיהיה לכם אחסון יעיל.

 

 

היי הופ הובלות - העברת דירות, משרדים, מפעילים. משרד: 08-8675208, פלאפון: 050-5557709

ממשק "הצעת מחיר" באתר הינו לצורך קבלת הערכה בלבד.  הצעת מחיר מדוייקת תינתן לכם לאחר
שנציגנו יגיע לביתכם על מנת לבחון את היקף התכולה ולהתאים עבורכם את שטח המחסן